Dzisiaj w Gliniku Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Jutro I-sza rocznica śmierci ks. Janusza Kurasza, naszego poprzedniego proboszcza. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. w jego intencji. Serdecznie zapraszam.
W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Gładyszowie.
W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy nauczycieli i uczniów na Mszę Świętą o 8.00. Dalsza część Uroczystości w szkołach.
Natomiast w sobotę będzie Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy Męcinie Wielkiej.
Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę odbędzie się 2 lipca. Wspólny wyjazd autokarami będzie z Rynku Głównego w Gorlicach o godz. 4.00. W tym roku będzie dwa autobusy i dlatego mamy jeszcze kilkanaście miejsc wolnych. Zapraszam wszystkich chętnych, także ze środowiska poza nauczycielskiego, którzy chcieliby nawiedzić Matkę Bożą na Jasnej Górze. Koszt 100 zł.
Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.