1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na WSD i cele diecezjalne.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych także młodzież i dzieci. W kościele parafialnym są one o godz. 18.30, w cerkwi w Owczarach o godz. 17.00, przy kapliczce na granicach Siar i Owczar o godz. 18.30, a przy kapliczce na Szlabancie o godz. 19.30.
 3. Jutro liturgiczne Święto patronów starego kościoła Św. Apostołów Filipa        i Jakuba. Msza odpustowa o godz. 18.00 połączona z Nabożeństwem Majowym.
 4. Od jutra do środy w ramach Dni Krzyżowych modlić się będziemy o urodzaje oraz o błogosławieństwo w pracy. Po mszach św. wieczornych będą procesje ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej i majówce spotkanie Grupy Biblijnej. 
 6. W środę Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika – Patrona naszej Ojczyzny. Solenizantom i solenizantkom życzymy Bożego błogosławieństwa.
 7. W czwartek o godz. 16.30 pierwsza próba przed I-szą Komunią św. dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.
 8. W piątek odwiedzimy chorych z sakramentami od godz. 9.00.
 9. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 10.  Zapraszam Radę Duszpasterską na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę po sumie w związku z różnymi inwestycjami planowanymi w parafii.
 11.  Przypominamy o trwających zapisach na Koncert Jednego Serca i Jednego Ducha w Boże Ciało 30 maja oraz na parafialną wycieczko – pielgrzymkę do Przemyśla i okolic w dniu 15 czerwca.
 12.  Ogłoszenia sołtysów …
 13.  Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
 14.  W miniony poniedziałek odeszła do wieczności śp. Irena Puścizna. Natomiast wczoraj odszedł do wieczności śp. Edward Drzymała. Msza pogrzebowa będzie we wtorek o godz. 15.00. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”