1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie zakonne i misyjne.
  2. We wtorek 23 kwietnia w kalendarzu przypada Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski i wspomnienie św. Jerzego. W czwartek Święto św. Marka Ewangelisty.  Solenizantom życzymy wszelkich Bożych darów i wstawiennictwa świętych patronów.
  3. Spotkanie Grupy Biblijnej we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4. Chór i KSM przygotowują adorację, na którą zapraszają do parafialnego  kościoła w piątek na godz. 20.00.
  5. W sobotę, 27 kwietnia będzie szczepienie psów przeciw wściekliźnie              w Siarach, Owczarach i Sękowej wg planu podanego na ogłoszeniach.
  6. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sękowej oraz Stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie naszej gminy zapraszają do włączenia się     w organizację Kiermaszu Charytatywnego, który odbędzie się w najbliższa sobotę na Jarmarku Pogórzańskim w Gorlicach na leczenie i rehabilitację chorego dziecka            z sąsiedniej Parafii Małastów. Włączyć się można poprzez upieczenie i przyniesienie ciasta do Remizy OSP w Sękowej w piątek między godz. 8.00 a 15.00. Zachęcam do tej szlachetnej akcji.
  7. Od 5 maja Msze św. niedzielne o godz. 16.00 będą już w Starym Kościele.
  8. U ks. Dominika można już zapisywać się na wycieczko-pielgrzymkę do Przemyśla, Krasiczyna i Strachociny. Koszt ok. 150 zł. Posiłki we własnym zakresie.
  9. Wychodząc z kościoła zabierzmy prasę katolicką.
  10.  W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Bolesław Zieliński z Siar. Prośmy o Miłosierdzie Boże dla niego: „Dobry Jezu…”.