1. Bóg zapłać za zorganizowanie i rozebranie Ciemnicy i Bożego Grobu panom: Mieczysławowi Osetkowi, Tadeuszowi Honkowiczowi, Wiesławowi Tenerowiczowi, Lucjanowi Pawlusiowi i p. kościelnemu Jakubowi Piszczkowi oraz dziewczętom z KSM-u Monice Piszczek i Annie Szloch. 
  2. Dzisiaj w Polsce obchodzimy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy kolejny Tydzień Biblijny połączony z Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku wybrano Dzieje Apostolskie.
  3. Jutro o godz. 15.00 w GOK-u w Sękowej odbędzie się zebranie dla mieszkańców dotyczące nowych dotacji na wymianę pieców, pozyskania środków przed montażem, dopłat do paneli oraz termomodernizacji budynku. Spotkanie przeprowadza ekoradcy.
  4. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza połączoną          z Tygodniem Modlitw o Powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  5. 15. czerwca planowana jest parafialna pielgrzymko-wycieczka do Przemyśla (Katedra z podziemiami, WSD, Cerkiew Zaśnięcia NMP, Rynek) i Krasiczyna (Zamek    z lochami). W drodze powrotnej będzie nawiedzenie kościoła św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Więcej szczegółów podamy później.
  6. Zapraszamy w dniu dzisiejszym do Pałacu Długosza „U Schabińskiej” na „Pchli Targ” od godz. 8.00 do 14.00. Wstęp wolny.
  7. Dziękujemy panu Wojciechowi Liszce za piękne kwiaty ofiarowane do naszego kościoła. 
  8. Wychodząc z kościoła zabierzmy prasę katolicką.
  9. Dzisiaj gościmy zespół z Ukrainy „Bel Canto”, który wspiera swoich żołnierzy na froncie. Kupując u nich pamiątki wspieramy tą inicjatywę.