1. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzia. Skarbonki z jałmużną wielkopostną prosimy składać na bocznych ołtarzach. 
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Caritas.
 3. Jutro przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną             z 25. marca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
 4. Również jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.
 5. W środę na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 dzieci z klas III, w ramach przygotowania do I-szej spowiedzi i Komunii św., otrzymają swój modlitewnik.          Po Mszy św. będzie spotkanie organizacyjne dla rodziców tych dzieci. Obecność obowiązkowa.
 6. Również w środę będzie spotkanie Akcji Katolickiej.
 7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w kościele zespół muzyczny „Bel Canto” z Ukrainy, który zbiera fundusze na pomoc dla swoich żołnierzy. Proszą nas      o takie wsparcie.  
 8. 4. maja odbędzie się Piknik Historyczny i obchody 109. Rocznicy Bitwy pod Gorlicami. Więcej informacji w internecie oraz w późniejszych ogłoszeniach.
 9. Na tablicy ogłoszeń wywieszone są pierwsze w tym roku zapowiedzi przedślubne. Jeśli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia tych małżeństw zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w kancelarii parafialnej. 
 10. Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.
 11. Dzisiaj w całej Polsce wybory samorządowe. Znamy tych kandydatów oraz wiemy jakie partie oni popierają. Postarajmy się aby naszymi „Małymi Ojczyznami” kierowali dobrzy gospodarze i żeby w nich nie zaginęły wartości chrześcijańskie.  
 12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Dariusz Pels z Owczar. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. „Dobry Jezu…”.