1. 17 marca przeżywaliśmy w naszej parafii wizytację kanoniczną połączoną       z bierzmowaniem. Bardzo dziękuję rodzicom tej młodzieży za sprzątanie kościoła         i jego otoczenia oraz za dar ołtarza, którym są nowe komże i kapturki ministranckie. Przy tej okazji wymieniliśmy część żarówek w kościele, które ofiarował wcześniej pan Antoni Przybylski, a pan Zygmunt Markowicz na swój koszt przemalował fasadę plebanii. Natomiast pan Zygmunt Rybczyk zasponsorował nowe cingula na różne okresy liturgiczne.
 2. Serdecznie dziękuje organizatorom i uczestnikom kolejnego Konkursu Palm za podtrzymywanie pięknej tradycji.
 3. Bóg zapłać Parafialnemu Oddziałowi Caritas za zorganizowanie paczek świątecznych dla kilkunastu osób, a młodzieży z wolontariatu z SP Sękowa wraz                   z opiekunem za dołączenie się do tej akcji.
 4. Dziękuję panu organiście, chórowi, panu kościelnemu, nadzwyczajnym szafarzom Komunii św., Liturgicznej Służbie Ołtarza, Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży, Akcji Katolickiej, paniom od feretronów oraz druhom strażakom za udział w celebracjach Niedzieli Palmowej, Triduum Paschalnego i Procesji Rezurekcyjnej,      a wszystkim także za liczny udział w tych nabożeństwach oraz w adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i Bożym Grobie. Księdzu Dominikowi dziękuję za przygotowanie oraz koordynację tych nabożeństw.
 5. Z okazji przeżywanych Świąt Wielkanocnych otrzymaliśmy serdeczne życzenia od instytucji kościelnych, państwowych i samorządowych za co serdecznie dziękujemy.
 6. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Instytut Teologiczno–Pastoralny        w Rzeszowie.
 7. Przeżywamy Oktawę Wielkanocną dlatego w piątek nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych.  
 8. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 17.00.
 9.  Za tydzień obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzia. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie          na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
 10. Skarbonki z jałmużną wielkopostną składamy na bocznych ołtarzach.
 11.  O powrocie z mszami niedzielnymi o godz. 16.00 do starego kościoła poinformujemy gdy ustabilizuje się pogoda.
 12.  Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.