1. Dziś przeżywamy wizytację kanoniczną. Cieszymy się obecnością w naszej parafii JE. Ks. Bpa Jana wątroby – Ordynariusza naszej diecezji.
 2. We wtorek nasza parafia przeżywa Odpust ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień pracy i nauki w szkołach. Dlatego Msza św. poranna będzie o godz. 7.00, a Suma Odpustowa o godz. 17.00. Z tej racji jutro od godz. 16.00 będzie możliwość spowiedzi odpustowej.
 3. W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w SP w Sękowej będzie możliwość oglądnięcia programu artystycznego w wykonaniu uczniów tej szkoły          o pionierach przemysłu naftowego z naszej gminy, który się odbył w dniu nadania imienia SP w Sękowej.  W imieniu dyrekcji serdecznie zapraszamy.
 4. W czwartek od godz. 15.00 do 17.00 (z krótką przerwą) będzie kolejna możliwość spowiedzi przedświątecznej z udziałem kapłanów z innych parafii. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
 5. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową poprowadzi dla nas Chór Kościelny.
 6. W piątek na swoje trasy wyruszą Ekstremalne Drogi Krzyżowe. Informacje znajdują się w internecie.
 7.  Natomiast w sobotę nasza parafia organizuje Drogę Krzyżową w plenerze. Początek na Granicach obok p. Mieczysława Osetka w godz. miłosierdzia o 15.00,         a zakończenie przy Pomniku św. Jana Pawła II obok starego kościółka. Rozważania przygotowała Akcja Katolicka. Serdecznie zapraszamy.
 8. Do chorych przed świętami udamy się w sobotę od godz. 9.00. Prosimy           o zgłaszanie dodatkowych chorych.
 9. Również w sobotę do Markowej wyruszają pielgrzymki w intencji obrony życia pod hasłem „Z Błogosławioną Rodziną Ulmów w obronie życia”. Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczył będzie nasz Pasterz Ks. Bp Jan Wątroba.   
 10.  Za tydzień Niedziela Palmowa. Od godz. 8.00 na placu kościelnym będzie kiermasz świąteczny, a po sumie konkurs palm wielkanocnych.
 11.  U ministrantów można nabyć własnoręcznie robione kartki świąteczne za dobrowolny datek, jako cegiełkę na potrzeby parafii.
 12.  Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.