1. Dziękuję za liczny udział w rekolekcjach parafialnych i za ofiary złożone na ręce O. Tacjana w kwocie ponad 4 tyś. zł.
 2. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza baranki wielkanocne w cenie 8 zł. Nadwyżka będzie na paczki świąteczne dla biedniejszych osób w parafii.
 3. Natomiast u ministrantów można nabyć własnoręcznie robione kartki świąteczne jako cegiełki na potrzeby parafii za dowolną ofiarę.
 4. W dniu dzisiejszym w Pałacu „U Schabińskiej” odbywa się kolejny „Pchli Targ” w godz. od 8.00 do 14.00. Wstęp wolny.
 5. Jutro po Mszy św. wieczornej o 17.30 spotkanie Grupy Biblijnej.
 6. W środę i w piątek  po mszach wieczornych będą próby dla kandydatów do bierzmowania w kościele. Obecność obowiązkowa. Mile widziani świadkowie.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki o 16.30 na Drogi Krzyżowe,      a w niedziele o 16.00 na Gorzkie Żale.
 8. W piątek Drogę Krzyżową poprowadzi KSM i LSO.
 9. W przyszłą niedzielę nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną. Gościć będziemy Ordynariusza naszej diecezji JE Ks. Bpa Jana Wątrobę. Przywitamy   i wprowadzimy go do świątyni o godz. 8.45. Dlatego w przyszłą niedzielę nie będzie Różańca. Po Mszy św. o godz. 9.00 Ksiądz Biskup spotka się na plebani z rodzicami osób powołanych do kapłaństwa i zakonu, a na sumie udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Po sumie będzie spotkanie w kościele z wszystkimi grupami duszpasterskimi. Msza św. w Owczarach będzie o godz. 13.00. Po obiedzie Biskup odwiedzi w domach troje chorych. Księdza Biskupa pożegnamy po wieczornych nabożeństwach. Prosimy rodziców aby dzieci i młodzież przyszła na te uroczyste spotkania w odświętnych strojach.
 10.  19 marca, we wtorek przeżywać będziemy Odpust Parafialny.
 11.  Za dwa tygodnie, w niedzielę Palmową odbędzie się kiermasz świąteczny oraz konkurs palm. Więcej szczegółów na stronie GOK-u.
 12.  Straż Pożarna, Policja i inne instytucje apelują i przypominają o zakazie wypalania traw oraz różnych śmieci pod karą wysokiej grzywny, a w razie pożaru nawet pozbawienia wolności.
 13.   Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.