1. Dziękuje za rozebranie dekoracji świątecznej, choinek i demontaż szopki panu kościelnemu, panom: Mieczysławowi Osetkowi, Tadeuszowi Honkowiczowi, Wiesławowi Tenerowiczowi i Lucjanowi Pawlusiowi oraz młodzieży z KSM-u i LSO. 
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na WSD i cele diecezjalne.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy św. o godz. 17.30 będzie spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, z okazji Objawień Matki Bożej w Lourdes, będziemy przeżywać 32. Światowy Dzień Chorego. Po każdej Mszy św. będzie  udzielane Namaszczenia Chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Prosimy domowników i sąsiadów o pomoc chorym w dotarciu do świątyni. Przed mszami będzie możliwość spowiedzi. Będą również do nabycia modlitewniki dla ludzi starszych i chorych z dużymi literami za dobrowolną ofiarę.
  6. Dokładnie za miesiąc, od 3 marca przeżywać będziemy renowację misji parafialnych. Poprowadzi je o. Tacjan z Zakonu Ojców Bernardynów. Dokładny plan przekażemy w późniejszym terminie.
  7. Natomiast w niedzielę, 17. marca gościć będziemy J.E. Księdza Biskupa Jana Wątrobę z racji Wizytacji Kanonicznej, która się odbywa co 5 lat w każdej parafii. Podczas wizytacji młodzież z klas ósmych przystąpi do sakramentu bierzmowania. 
  8. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.