1. Dzisiejsza (I-sza po Bożym Narodzeniu) niedziela to Święto Świętej Rodziny jak również wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie Starego Roku. Nabożeństwo dziękczynno-błagalne będzie po mszy o godz. 10.30. Składka z ostatniej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie świątyni.
 2. Jutro, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju.
 3. W środę po Mszy św. wieczornej o 17.30 spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej, na które zapraszamy wszystkich członków.
 4. W I-szy piątek po Mszy św. o 17.00 nabożeństwo wynagradzające, a od 16.00 możliwość spowiedzi.
 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu i w następnych dniach kolędowych będzie czynna po Mszy św. porannej i tylko w pilnych sprawach.
 6. W sobotę, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. W tym dniu święcimy kadzidło i kredę. Zakupione zostały specjalne zestawy z węgielkiem łatwopalnym aby w każdym domu unosił się wonny zapach kadzidła. Można będzie je nabyć za dobrowolną ofiarę na rzecz misji. Również na Trzech Króli Pani Katechetka z młodzieżą szkolną z Siar przygotowała grupę Kolędników Misyjnych, którzy będą odwiedzać nas po domach oraz zbierać ofiary na swoich rówieśników na misjach.
 7. Również 6 stycznia w Bazylice Narodzenia NMP w Gorlicach po Mszy św.    o godz.18.00 odbędzie się charytatywny koncert świąteczny na rzecz Fundacji Wyjdź    z Domu w wykonaniu chórów. Serdecznie zapraszamy.
 8. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego.
 9. Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.
 10.  W minionym tygodniu zmarł w Warszawie, pochodzący z naszej parafii profesor nauk badawczych śp. Aleksander Guterch. Msza pogrzebowa odbędzie się      w środę, 3 stycznia o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Sękowej. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”.   
 11.  Plan Kolędy będzie jutro. 
 12.  Intencje mszalne …