1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele inwestycyjne.
  2. Dziękuje również za ofiary złożone tydzień temu do puszek na Hospicjum dla Polaków w Wilnie prowadzone przez siostry zakonne z Polski. Zebraliśmy 951 zł.     (ok. 200 euro).
  3. Dziś w katedrze rzeszowskiej przeżywamy diecezjalne dziękczynienie za plony, a w przyszłą niedzielę na Jasnej Górze odbędą się dożynki ogólnopolskie.
  4. W piątek, 1. września wspominamy 84-szą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych tragicznych wydarzeniach i módlmy się o pokój dla naszej Ojczyzny i całego świata, a szczególnie w Ukrainie.  
  5. W I-szy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.00. 
  6. Odwiedziny chorych przez kapłana w piątek od godz. 9.00.
  7. W przyszłą niedzielę składka na WSD i cele diecezjalne.
  8. W tym roku młodzież ma wyjątkowo dłuższe wakacje. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego będzie w następny poniedziałek, 4. września, o czym przypomnimy za tydzień.
  9. Za dwa tygodnie, w niedzielę, 10. września będzie miała miejsce wyjątkowa beatyfikacja. W Markowej k. Rzeszowa cała rodzina Ulmów zamordowana przez Niemców w czasie okupacji zostanie wyniesiona na ołtarze za heroiczną postawę wiary oraz za ukrywanie Żydów. Chętnych prosimy o organizowanie wyjazdów na własną rękę.
  10.  Wychodząc z kościoła zabierzmy prasę katolicką.
  11.  We wtorek pożegnaliśmy śp. Franciszka Przybyłowicza mieszkającego          w Gorlicach ale pochodzącego z Siar. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”.