1. Dziękuje Państwu Irenie i Wiesławowi Tenerowiczom oraz Pani Gospodyni    z plebanii za rekwizyty do dożynkowej dekoracji.   
  2. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Hospicjum dla Polaków w Wilnie.
  3. We wtorek wspomnienie NMP Królowej
  4. W środę czcimy bł. ks. Władysława Findysza – męczennika komunizmu.
  5. W czwartek Święto św. Bartłomieja Apostoła.
  6. W sobotę Uroczystość MB Częstochowskiej. Msze św. o 7.00 i 18.00.
  7. Za tydzień, w niedzielę o godz.16.00 w stary kościółku będzie Msza św. w j. łacińskim, a składka z całej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne.
  8. Wszelkie prace na cmentarzu odbywają się za wiedzą i zgodą ks. proboszcza oraz grabarza, aby nie było bałaganu i samowolki. Przypominamy jednocześnie, że kopaniem grobów zajmuje się tylko i wyłącznie grabarz, a górną część grobowca może wykonać dowolnie wybrana osoba, ale po wcześniejszym zgłoszeniu. Ostatnio były wykonywane prace bez tej informacji. Prosimy opiekunów tych grobowców o kontakt w kancelarii parafialnej. Jeśli takie incydenty będą się powtarzały to będzie to zgłaszane do odpowiednich służb.
  9. Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.
  10.  W miniony czwartek ja czciłem swojego Patrona, św. Jacka, a 8. sierpnia było św. Dominika, Patrona ks. wikariusza. Dziękujemy za życzenia i prosimy aby z tej okazji u ministrantów poczęstować się słodyczami.