1. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Komunii Świętej wielkanocnej.
  2. W poniedziałku do środy przed Mszami zapraszamy chętnych do skorzystania ze spowiedzi z racji Uroczystości Bożego Ciała oraz zakończenia roku szkolnego.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze o godz. 7.00, 10.00 w plenerze z procesją, oraz o 16.00 w kościele parafialnym. Owczary zapraszamy do Sękowej. Procesja Eucharystyczna w tym roku obejmie rejon kompleksu sportowego i Pańskich Pól. Ołtarz główny będzie na stadionie. Prosimy Gminny Ośrodek Kultury, strażaków    i chórzystów o zorganizowanie tego miejsca, a wszystkich prosimy o parasole przeciwsłoneczne lub odpowiednie nakrycia głowy. Parking będzie przed Orlikiem od strony kościoła.  Proszę jednocześnie aby pod żadnym pozorem nie parkować na drodze procesyjnej. Ołtarze procesyjne już organizują wyznaczone rodziny ale proszę bardzo serdecznie o włączenie się w to wspólne dzieło wszystkich sąsiadów. Na procesję zapraszam wszystkich parafian, a szczególnie dzieci komunijne oraz sypiące kwiaty,     i dzwoniące, zespoły od feretronów, chórzystów i strażaków do baldachimu oraz zabezpieczenia trasy. Niech Pan Jezus Eucharystyczny łączy nasze rodziny, sąsiadów oraz całą wspólnotę parafialną.
  4. Caritas parafialny przypomina o pięknej tradycji, że po zakończeniu procesji Bożego Ciała, czyli przy IV ołtarzu, będzie możliwość nabycia słodkiej bułeczki za dobrowolną ofiarę. Całkowity dochód z tej akcji przeznaczony będzie na potrzebujących.
  5.  W Boże Ciało w Rzeszowie na Baranówce odbędzie się koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Początek o godz. 19.00.
  6. Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy do kościoła parafialnego na msze z procesją eucharystyczną o godz. 18.00.
  7.  Natomiast nasza Grupa Uwielbienia przygotowała Koncert Uwielbienia, który odbędzie się w piątek po procesji eucharystycznej w kościele parafialnym o godz. 18.45.  Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  8. Zachęcamy jak zwykle do lektury prasy katolickiej. Oprócz „Niedzieli” są jeszcze „Dobre Nowiny”.