1. Dziś na Sumie, o godz.10.30 I-sza Komunia Święta dzieci z klas trzecich. Przez cały „biały tydzień” zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę św. i Majówkę na godz. 18.00. Na zakończenie „białego tygodnia” dzieci z rodzicami udają się na pielgrzymkę dziękczynna do Łagiewnik.   
  2. W sobotę, 27. maja, w Katedrze Rzeszowskiej będą święcenia kapłańskie diakonów. Pamiętajmy o nich w modlitwach.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego              i zakończenie okresu wielkanocnego. Czas Komunii Świętej wielkanocnej trwa             o tydzień dłużej, do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Kto nie ma przeszkód,         a jeszcze tego nie uczynił niech pamięta aby skorzystać ze spowiedzi i Komunii Świętej przez najbliższe dwa tygodnie.
  4. W naszej parafii za tydzień na Sumie, o godz.10.30 Rocznica I-szej Komunii Świętej dzieci z klas czwartych. Z tej racji w najbliższy wtorek o godz. 16.00 będzie próba przed tą uroczystością. Obecność obowiązkowa.
  5. Za tydzień w Kobylance będzie Odpust z racji Zesłania Ducha Świętego (plakat w gablocie).
  6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd w Boże Ciało (8 czerwca) do Rzeszowa na koncert „Jednego Serca Jednego Ducha”. Zapisy u ks. Dominika.
  7. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  8. W piątek odbył się pogrzeb mieszkającego w Krzywej ale pochodzącego z Siar śp. Władysława Tenerowicza. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”.