1. Bóg zapłać za zorganizowanie i rozebranie Ciemnicy i Bożego Grobu panom: Mieczysławowi Osetkowi, Tadeuszowi Honkowiczowi, Wiesławowi Tenerowiczowi, Zygmyntowi Rybczykowi i p. kościelnemu oraz pani dekoratorce i dziewczętom z KSM-u Monice Piszczek i Annie Szloch.
 2. Dziękuję panu Wojciechowi Tokarzowi za stałą troskę o stan nagłośnienia naszych kościołów. Ostatnio był problem po przerwie zimowej w Starym Kościele.
 3. Organizatorzy Małopolskiej Akcji Sprzątania Świata na terenie sołectwa Siary serdecznie dziękują za liczny udział wszystkim uczestnikom akcji.
 4. Dzisiaj, 23 kwietnia w kalendarzu przypada św. Wojciecha i św. Jerzego. Solenizantom już dzisiaj składamy najlepsze życzenia ale w liturgii uczcimy ich jutro ze względu na niedzielę wielkanocną, która ma wyższą rangę od uroczystości.
 5. Również dziś w Polsce obchodzimy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy kolejny Tydzień Biblijny połączony z Narodowym Czytaniem Pisma Świętego.
 6. Jutro ostatnie spotkanie katechetyczne w salce parafialnej o godz. 18.30       dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych SP w Sękowej.
 7. We wtorek przypada Święto św. Marka Ewangelisty, a w sobotę Święto       św. Katarzyny ze Sieny. Solenizantom i solenizantkom życzymy wszelkich Bożych darów.
 8.  Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza połączoną          z Tygodniem Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
 9.  Dzieci, które zbierały naklejki za udział w nabożeństwach pasyjnych proszone są aby przyniosły do szkoły lub kościoła swoje plansze celem odebrania nagród.
 10.  Wychodząc z kościoła zabierzmy prasę katolicką.
 11.  Na tablicy ogłoszeń wywieszone są zapowiedzi przedślubne. (…).
 12.  W minionym tygodniu żegnaliśmy śp. Władysławę Tenerowicz i śp. Barbarę Walczyk, a w poniedziałek o 15.00 będzie Msza św. pogrzebowa za śp. Mieczysława Korzenia z Siar. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”.