1. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzia. Skarbonki z jałmużną wielkopostną prosimy składać na bocznych ołtarzach.
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Caritas.
 3. Od dzisiejszej niedzieli Msze św. o 16.00 odprawiane będą w starym kościele.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci komunijnych. Obecność obowiązkowa.
 5. W sobotę, 22 kwietnia odbędzie się szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Harmonogram wywieszony jest w tablicy ogłoszeń i pokrywa się z tym, który funkcjonował w poprzednich latach.
 6. Sołtys wsi Siary wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich oraz nieformalną grupą „My dla przyszłych pokoleń” zachęcają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału   w Małopolskiej Akcji Sprzątania Świata. 22 kwietnia (przyszła sobota) w podzielonych grupach od godz. 10.00 do 12.00 wyrusza w teren. Po godz. 12.00 organizatorzy zapraszają wszystkich biorących udział na wspólne grillowanie przy szkole w Siarach. Serdecznie zapraszamy.     
 7. 2. maja odbędzie się Piknik Historyczny i obchody 108. Rocznicy Bitwy pod Gorlicami. Więcej informacji w internecie oraz za tydzień w ogłoszeniach.
 8. Na tablicy ogłoszeń wywieszone są zapowiedzi przedślubne. Jeśli ktoś zna jakiekolwiek przeszkody do zawarcia tych małżeństw zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w kancelarii parafialnej.
 9. Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.
 10.  Wczoraj zmarła śp. Władysława Tenerowicz. Msza pogrzebowa planowana jest na wtorek o godz. 15.00. W imieniu rodziny zapraszamy na nabożeństwo żałobne,  a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. „Dobry Jezu…”.    
 11. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie z Grupą biblijną
 12. W piątek o 17.30 wyjazd do Cieklina z młodzieżą z KSM.