1. Dobiegają końca Misje Święte w naszej parafii. Bóg zapłać tym parafianom, którzy wzięli udział w tym zbawczym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kieruję w stronę O. Zenona z Klasztoru OO. Bernardynów z Dukli. Mamy nadzieję, że Słowo zasiane w naszych sercach wyda stosowne owoce.
 2. Przy tej okazji dziękuję również p. Bogdanowi Krupie za odnowienie Krzyża Misyjnego, a p. Łukaszowi Basiście za nową pamiątkową tabliczkę.
 3. W ramach Misji odbyły się także rekolekcje szkolne którym przewodniczył  O. Zenon. Dziękuję za pomoc Dyrekcjom i nauczycielom naszych szkół oraz firmie przewozowej p. Krzysztofa Połeć i jego kierowcom za sprawny dowóz uczniów ze szkół do kościoła.   
 4. Jutro o godz. 17.30 katecheza przed bierzmowaniem dla kl. 8 z Siar i szkół gorlickich. Obecność obowiązkowa.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej.
 7. W piątek na drogę krzyżową i Mszę św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Młodzież poprowadzi Drogę krzyżową, a podczas Mszy św. otrzyma pamiątkowe krzyże do bierzmowania. Po Mszy św. krótkie spotkanie organizacyjne dla kandydatów i rodziców.
 8. W przyszłą niedzielę, 19 marca przeżywać będziemy Odpust Parafialny ku czci św. Józefa – Oblubieńca NMP. Misje Święte pomogły nam przygotować się do tego parafialnego święta. Suma będzie o godz. 11.00, a Msza św. w Owczarach o 14.00.
 9. Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas rozprowadzał będzie baranki w cenie 7 zł. Nadwyżka będzie na paczki świąteczne dla biedniejszych osób w parafii.
 10.  Klasztor OO Bernardynów w Dukli zaprasza do udziału w pielgrzymkach do różnych sanktuariów Europy i świata. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 11.  Ogłoszenia sołtysów.  
 12.  Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.