1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na pomoc poszkodowanym podczas  trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii (5 086), za kolejne wpłaty na ogrodzenie kościoła oraz za dzisiejszą składkę na ogrzewanie kościoła.
 2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.
 3. W środę po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. W piątek włączymy się w diecezjalną adoracji Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie adoracja indywidualna z możliwością spowiedzi z racji I-szego piątku miesiąca. W tym roku Panu Jezusowi towarzyszy figura Matki Bożej.
 5. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
 6. Również w piątek dzieci komunijne poprowadzą Drogę Krzyżową o 16.30,    a następnie na Mszy św. otrzymają swój pierwszy modlitewnik. Po nabożeństwach spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci komunijnych.
 7. Spotkanie KSM-u będzie w piątek dopiero o 18.30.  
 8. W sobotę imieniny ks. bpa Seniora Kazimierza Górnego.
 9. Również w sobotę w Rzeszowie odbędą się Diecezjalne Mistrzostwa LSO      w piłce nożnej z udziałem naszej drużyny.
 10.  W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Misje Parafialne, a w ich ramach Rekolekcje Szkolne, prowadzone przez O. Zenona, Bernardyna z Dukli. Dokładny program znajduje się w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej parafii oraz obok prasy katolickiej. Zadbajmy aby w każdym domu był ten program i aby nas nie zabrakło na naukach i nabożeństwach misyjnych.
 11.  Składkę z przyszłej niedzieli będzie na WSD i cele diecezjalne, a zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjonarzom. 
 12.  Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki o 16.30 na Drogi Krzyżowe,      a w niedziele o 16.00 na Gorzkie Żale.
 13.  Wychodząc z kościoła pamiętajmy o prasie katolickiej.
 14.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Hajduk i śp. Władysława Halucha. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: „Dobry Jezu…”.