1. Bóg zapłać za kolejne wpłaty na organy. Na wrzesień planujemy uroczysty koncert oraz poświęcenie organów.
  2. Pani Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś zaprasza na spotkanie z Marszałek Sejmu RP Elżbietą Witek w Gorlicach w Sali Sokół przy ul. Wł. Jagiełły 5 (w budynku dawnego kina) dziś o godz. 15.30.
  3. Również dziś w Klimkówce odbędzie się Policyjny Piknik Rodzinny              z wieloma atrakcjami  dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej informacji na plakacie.
  4. W środę wspomnienie bł. Czesława, w piątek Święto św. Marii Magdaleny,   w sobotę Święto św. Brygidy – Patronki Europy, w niedzielę wspomnienie św. Kingi,    a w przyszły poniedziałek przypada Święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie            św. Krzysztofa – Patrona kierowców. Z tej racji w przyszłą niedzielę rozpoczniemy    23 Tydzień św. Krzysztofa poświęceniem pojazdów mechanicznych. Kierowców prosimy o składanie przy tej okazji ofiar na zakupienie środków transportu dla misjonarzy.
  5. W przyszłą niedzielę uczcimy wspomnienie Świętych Joachima i Anny – rodziców NMP. Św. Anna to drugorzędna Patronka naszej Parafii. Stąd też w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Odpust Parafialny. Uroczysta Suma o godz. 11.00.       W Owczarach Msza św. będzie o godz. 14.00. Możliwość spowiedzi przed odpustem     w sobotę od 17.00.
  6. W gablocie ogłoszeń znajdują się kolejne zapowiedzi przedślubne.
  7. Wychodząc z kościoła zabierzmy prasę katolicką.
  8. Intencje mszalne …
  9. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Podstołowicz. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu „Dobry Jezu …”.