1. Bardzo dziękuje za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Ołtarz główny był w tym roku na Górkach u rodziny Połeć. Dziękujemy za przygotowanie pięknego miejsca na Mszę św. i placu dla wiernych oraz parkingu całej rodzinie Połeć oraz sąsiadom Gutterch, Staniszewski, Pawluś i Augustyn. Za przygotowanie  ołtarza I procesyjnego  dziękuję rodzinie Kret, Boczoń, Karp i Kamoń, za ołtarz II rodzinie Rybczyk, Kret i Tenerowicz, za ołtarz III rodzinie Michalik, Kukla i Tenerowicz,  a za ołtarz IV pani Marii Łoś, rodzinie Bogdan, Tomasik i Stępień oraz wszystkim którzy pomagali min. Zygmuntowi Rybczykowi z koordynację tymi pracami. Dziękuję wszystkim parafianom i gościom za udział w uroczystej sumie i procesji, a szczególnie p. organistce, paniom śpiewającym, szafarzom, LSO, zespołom od feretronów, Strażakom oraz chłopcom dzwoniącym i dziewczynkom sypiącym kwiaty z rodzicami.
 2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała, aby każdego dnia uczestniczyć w Procesji Eucharystycznej. Zapraszamy do licznego udziału.
 3. W czwartek o godz. 18.00 na zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie poświęcenie ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo małych dzieci. Najmłodszym dzieciom przygotujemy słodką niespodziankę.
 4. Również w czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesioną z piątku.
 5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej okazji nie obowiązuje post piątkowy.
 6. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta dziękczynna z tej okazji będzie w o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów z rodzicami, Dyrekcje oraz nauczycieli i pracowników szkół. Do spowiedzi zapraszamy codziennie przed nabożeństwami.
 7. Natomiast w sobotę obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 8. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli odbędzie się 2 lipca na Jasnej Górze. Organizujemy wspólny wyjazd z Rynku Głównego w Gorlicach o godz. 5.00. Zapisy    w parafiach i w szkołach do przyszłej niedzieli.
 9. Trwają już zapisy na 45. Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy 4 sierpnia. Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej pielgrzymki. Tradycyjna, 10-cio dniowa pielgrzymka kosztuje 250 zł., jeden dzień sztafetowej 40 zł. Więcej szczegółów u Przewodnika Grupy Bł. Karoliny -ks. Pawła Gąsiora (tel. 721 642 118).   
 10. Zapowiedzi przedślubne znajdują się w gablocie ogłoszeń.
 11. Dziś Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży kontynuuje zbiórkę na swój Dom Rekolekcyjny w Rzeszowie-Przybyszówce rozprowadzając przy tej okazji ciasto przez siebie przygotowane.
 12. Wychodząc z kościoła zabierzmy prasę katolicką.
 13. W tym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka sp. Franciszka Sekuła – „Dobry Jezu…”