1. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Komunii Świętej wielkanocnej.
  2. Po każdej Mszy św. zbieramy dzisiaj ofiary do puszek na remont Domu Rekolekcyjnego w Rzeszowie – Przybyszówce.
  3. Za tydzień akcję będzie kontynuowała młodzież KSM-u rozprowadzając przy tej okazji ciasto przez siebie przygotowane.
  4. Od poniedziałku do środy przed Mszami zapraszamy chętnych do skorzystania ze spowiedzi z racji Uroczystości Bożego Ciała oraz zakończenia roku szkolnego.
  5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze o godz. 7.00, 10.00 w plenerze z procesją, oraz o 16.00 w kościele parafialnym. Owczary zapraszamy do Sękowej. Procesja Eucharystyczna w tym roku obejmie rejon Górek gdzie był objazd w czasie remontu mostu. Ołtarz główny będzie na tle domu państwa Połeć. Prosimy sąsiadów aby swoich posesji i dróg dojazdowych użyczyli na parkingi. Proszę jednocześnie aby pod żadnym pozorem nie parkować na drodze procesyjnej. Ołtarze procesyjne już organizują wyznaczone rodziny ale proszę bardzo serdecznie o włączenie się w to wspólne dzieło wszystkich sąsiadów. Na procesję zapraszam wszystkich parafian,         a szczególnie dzieci komunijne oraz sypiące kwiaty, zespoły od feretronów i strażaków do baldachimu i zabezpieczenia trasy. Niech Pan Jezus Eucharystyczny łączy nasze rodziny, sąsiadów oraz całą wspólnotę parafialną.
  6. Caritas parafialny przypomina o pięknej tradycji, że po zakończeniu procesji Bożego Ciała, czyli w tym roku przy Ośrodku Zdrowia, będzie możliwość nabycia słodkiej bułeczki za dobrowolną ofiarę. Całkowity dochód z tej akcji przeznaczony będzie na potrzebujących.
  7.  W Boże Ciało w Rzeszowie na Baranówce odbędzie się koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Początek o godz. 19.00.
  8.  Natomiast w Gorlicach na Rynku Głównym w Boże Ciało odbędzie się          II Koncert Uwielbienia „Śpiewaj Panu cała ziemio”. O 17.00 wystąpi dziecięca schola, o 18.00 będzie świadectwo, a o 19.00 wystąpi zespół TELEO. Informacje o koncertach są na plakatach.
  9. Mimo usilnych starań z naszej strony nie udało się zebrać odpowiedniej grupy na pielgrzymko-wycieczkę dla młodzieży zaangażowanej w grupach parafialnych. Młodzież albo nie chce się ruszać od komputera albo co innego wcześniej zaplanowała. W związku z tym wyjazd przekładamy na wrzesień.  
  10. Zapowiedzi przedślubne znajdują się w gablocie ogłoszeń.
  11. Zachęcamy jak zwykle do lektury prasy katolickiej.