Poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski:

7.00   + Tadeusz Honkowicz (10 r. śm.), Katarzyna Honkowicz, Krzysztof Tokarski

9.00   + Magdalena, Wojciech Tenerowicz

10.30  Za Ojczyznę

10:30 + Halina Godkowicz (w miesiąc po śm.) – od córki z rodziną

16.00 + Urszula, Emilia, Jan Skuba

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Wtorek:

7.00    + Stanisława, Edward Konieczny

18.00  + Agnieszka Barzyk – Lewandowska – od sąsiadów z osiedla ul. Długosza

18.00  + Zdzisław Trajdos – od strażaków z parafii

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Środa: 

7.00    + Janina Drzymała – od Zofii i Jana Sandeckich

7.00    + Małgorzata Wal – od Stanisława i Kazimiery Wal

18.00  + Eugeniusz Janik – od Marzeny Gawlik z rodziną

18.00  + Augustyn, Maria, Andrzej Kwaśniak, Bogusława Bogusz

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Czwartek:

7.00    + Adolf (30 r. śm.), Julia Tenerowicz

18.00 – Odpust w Starym Kościółku pw. Filipa i Jakuba

1) + Zofia Rybczyk – od Romana i Eugeniusza Przybycień z rodzinami

2) + Kazimierz Szydłowski – od rodziny Basistów

3) + Stanisław Kiwacz, Józef, Józefa, Maria, Jan Środulscy, Wojciech Śliwa

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Piątek:

7.00    + Stanisław Tenerowicz

18.00  + Miłosz Tokarz – od Rady Rodziców oraz uczniów z Sękowej

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Sobota:

7.00    + Jadwiga, Stanisław Hajduk i ich rodzice

7.00    + Ludwika, Stanisław Kretowicz, Stanisław Honkowicz

18.00  + Stefania Pruchniewicz

18.00  + Józefa, Władysław, Michał Tenerowicz, Stanisława Śliwa

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Niedziela:   

7.00   + Anna, Stanisław Tokarz, Natalia, Kazimierz Kukla

9.00   + Julia, Stanisław Apola, Elżbieta Honkowicz

9.00   + Franciszka, Stefania, Ludwik Szczepanik

10.30  Za parafian

16.00 + Zdzisław Trajdos – od Mirka Romana z rodziną

Poza parafią + Małgorzata Wal (gr. Ukraina), + Halina Godkowicz (gr. Rzeszów) + Cyryl Pierz (gr. Krzywa)

Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Zuzanny Twardzik.