Poniedziałek:

7.00   + Zdzisław Trajdos (z ok. urodzin) – od Andrzeja i Marii Trajdos

18.00 + Agnieszka Barzyk – Lewandowska – od kuzynki Marty z rodziną

18.00 + Krystyna Piecuch, Stefania, Marian Sopel

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Wtorek:

7.00    + Maria Ciślak – od Anny i Zbigniewa Litwa

7.00    + Wilhelm Murdzyk – od Karoliny i Piotra Jajko z synem Marcelem

18.00  + Michał Lepak, Antonina, Ludwik Słota

18.00  + Julia (10 r. śm.), Marian Dyl, Helena, Ludwik Sopel

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Środa: 

7.00    + Marianna Sokołowska (4 r. śm.) – z int. męża z dziećmi

7.00    + Helena Tokarz – od Józefy Hurkały

18.00  + Maria (4 r. śm.), Marian Witusik

18.00  + Roman Królczyk – od teściów

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Czwartek:

7.00    + Wilhelm Murdzyk – od Rafała i Małgorzaty

7.00    + Czesław Tokarz (w 30 dniu od śm.) – od córki z mężem

18.00  + Halina Stępkowicz (4 r. śm.)

Poza parafią + Wilhelm Murdzyk (Rzeszów – 4 intencje)

Piątek:

7.00    + Barbara (24 r. śm.), Kazimierz (4 r. śm.) Pastuszczak

18.00  Dziękczynna w 16 rocz. ślubu Izabeli i Zygmunta z prośbą o dalsze bł. Boże

           i potrzebne łaski dla całej rodziny

18.00  + Andrzej Kordek – int. od sąsiadów

Poza parafią + Wilhelm Murdzyk (Rzeszów)

Sobota:

7.00    + Kazimierz Hajduk (5 r. śm.)

7.00    + Zofia, Piotr Sekuła

18.00  + Jadwiga (1 r. śm.), Jan (3 r. śm.) Kret

18.00  + Józef, Jadwiga Honkowicz, Halina i Piotr Wiśniowicz

Poza parafią + Wilhelm Murdzyk (Rzeszów)

Niedziela:   

7.00   + Kazimierz Puścizna (5 r. śm.)

9.00   + Mieczysław, Ludwika, Jerzy Szternal

10.30  Za parafian

10.30  Dziękczynna z okazji 18 urodzin Tomasza z prośbą o dalsze bł. Boże i łaski

           na każdy dzień dorosłego życia — od rodziców i rodzeństwa

10.30 + Małgorzata Wal (w 7 dniu od śm.) – od męża

16.00  + Zdzisław Trajdos – od Joli i Mariusza z rodziną

Poza parafią + Wilhelm Murdzyk (Rzeszów)

Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Teresy Białoń.