Poniedziałek Wielkanocny:

7.00   + Genowefa (28 r. śm.), Julian, Zdzisław Haluch

7.00   + Grzegorz (10 r. śm.), Anna, Władysław, Emilia, Bronisław Moskal

9.00   + Jan Durlak

9.00   + Halina, Piotr Wiśniowicz; Jadwiga, Józef Honkowicz; Zdzisław Trajdos

10.30 + Bronisława, Franciszek, Jan Tokarz; Władysława, Edward Haluch; Bronisław,

          Cecylia, Izabela, Krystian Guterch

Wtorek:

7.00  + Wojciech Bryndal (1 r. śm)-od rodz. chrzestnych, mamę Dorotę; +Henryk Bednarz

14.30  Msza pogrzebowa za śp. Marię Sokołowską

17.30  Dziękczynna z ok. 80-tych ur. Genowefy z prośbą o zdrowie,  bł. Boże i opiekę MB

18.00  + Kazimierz Puścizna

18.00  + Kazimierz Szydłowski – od wnucząt

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (9 intencji w Rzeszowie)

Środa: 

7.00    + Janina Drzymała – od rodziny Rachel

7.00    + Władysław Rybczyk (w miesiąc po śm.) – od chrześnicy Iwony z rodziną

18.00  + Ryszard Domski

18.00  + Czesława, Stanisław, Jan Przybyłowicz

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Czwartek:

7.00    + Zdzisław Tokarz – od Zofii i Edwarda

7.00    + Helena Tokarz – od Bogumiły i Janusza

18.00  + Kazimierz Hajduk (w miesiąc po śm.) – od rodzeństwa

18.00  + Jadwiga, Bronisław Kuźniar; Alicja Bronblik

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Piątek:

7.00    + Janina Drzymała – od Wojciecha i Marka Tokarz z rodziną

7.00    + Maria Sokołowska (w 7 dniu od śm.) – od syna Franciszka z rodziną

18.00  + Alfred Hajduk i zmarli z rodziny

18.00  + Roman Królczyk

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Sobota:

7.00    + Wiktoria, Tadeusz Kret i zmarli z rodziny

7.00    + Antonina, Piotr Labut; Stanisława Siekierska

11.00  Msza pogrzebowa za ŚP. Halinę Godkowicz

18.00  + Edward, Tadeusz Guterch i ich rodzice

18.00  + Paulina i Franciszek (9 r. śm.) Tenerowicz

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Niedziela:   

7.00   +Maria Zimowska – od rodziny Guterchów z Szymbarku

9.00   + Jan Wszołek – od najbliższych sąsiadów

10.30  Za parafian

10.30  Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Marii i Tadeusza z prośbą o dalsze bł. Boże

           i potrzebne łaski – od córek z rodzinami

16.00  + Ryszard Tenerowicz (4 r. śm.)

Poza parafią + Janusz Kliszczyk (Rzeszów)

Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Krystyny Stępień.