Poniedziałek:

7.00   + Janina Drzymała – od wnuczki Majki z rodziną

17.00 + Czesława Przybyłowicz – od rodziny Markowiczów

17.00 + Zdzisław Haluch – od sąsiadów

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Wtorek:

7.00   + Wiesława Barszcz (7 r. śm.)

7.00   + Maria Ciślak – od Małgorzaty i Eugeniusza Wal

17.00 + Kazimierz Szydłowski – od Anny i Tomasza Bernasińskich

17.00 + Stefania Janik – od rodzeństwa z domu Zachariasz z rodzinami

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Środa: 

7.00    + Zdzisław Tokarz – od rodziny Ligęzów z Siar

7.00    + Czesław Tokarz (w 7 dniu od pogrzebu) – od żony

17.00  + Władysława, Edward Haluch

17.00  + Józefa, Franciszek, Helena Ciślak

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Czwartek:

7.00    + Zofia Roman – od rodziny Przybycień z Siar

7.00    + O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia

17:00  + Wiktoria, Kazimierz Basista

17.00  + Mieczysław Kret, Maria, Władysław, Marian Potok

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Piątek:

7.00   + Olga, Władysław, Adam Janik

16.30  Droga krzyżowa w kosciele

17.00 + Zofia Rybczyk – od brata Bolesława z rodziną

17.00 + Józefa Markowicz z Siar

17.40  Droga krzyżowa w plenerze do cerkwi w Owczarach.

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Sobota:

7.00    + Janina Drzymała – od wnuka Marcina z Patrycją

17.00  + Jan Jopek i zmarli z tej rodziny

17.00  + Maria, Jan Ludwin

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Niedziela Palmowa:   

7.00   + Marcin, Maria, Władysław, Józef Rączkowscy

9.00   + Helena, Józef, Kazimierz Kret

10.30  Za Parafian

10.30 + Dziękczynna z ok. 18-tych ur. Karola z prośbą o dalsze bł. Boże w dorosłym życiu

16.00  Gorzkie Żale

16.45  + Agnieszka Barzyk – Lewandowska – od kuzynki Katarzyny z rodziną

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)  

Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Władysława Patli.