1. Bóg zapłać za udział w Rekolekcjach Parafialnych i Odpuście ku czci          św. Józefa Oblubieńca NMP. Jeśli ktoś nie skorzystał z rekolekcji w parafii, to zachęcamy do udziału w nich poprzez media.
 2. Ponieważ nie będzie dekanalnej spowiedzi wielkopostnej to zaplanujmy ją jak najwcześniej. Zapraszamy codziennie przed porannymi i wieczornymi mszami.
 3. W czwartek, 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św.  o godz. 7.00 i 17.00. W tym dniu rozpoczyna się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Warto o niej pomyśleć szczególnie w tym czasie gdy tak wielu wrogów rodziny oraz Kościoła chce zabijać dzieci przed ich narodzeniem. Piąte przykazanie Dekalogu „Nie zabijaj” dotyczy każdego człowieka niezależnie od wieku czy też stanu zdrowia.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej będzie ostatnie przed świętami spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 5. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy przedświątecznie chorych. Prosimy więc        o dodatkowe zgłaszanie tych chorych w zakrystii lub telefonicznie.    
 6. Zabrakło już baranków wielkanocnych, ale będą jeszcze w przyszłą niedzielę.
 7. Caritas Diecezjalny przypomina o możliwości odpisania 1% podatku dochodowego na szczytny cel.
 8.  Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki o 16.30 na Drogi Krzyżowe,      a w niedziele o 16.00 na Gorzkie Żale.
 9. Trwają zapisy na Gorlicką Ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się wieczorną Mszą św. 26 marca w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli. W tym roku organizatorzy przygotowali 3 trasy o różnej skali trudności. Szczegóły na plakatach       i stronie www.edk.org.pl.
 10. W naszej parafii również proponujemy Drogę Krzyżową 26 marca, na wzór ekstremalnej. Początek po Mszy św. wieczornej w piątek ok. 17.40 pod kościołem parafialnym w Sękowej, a zakończenie w cerkwi w Owczarach. Prosimy o odpowiedni ubiór dostosowany do warunków pogodowych, kamizelkę odblaskową lub inne odblaski oraz latarkę. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych.
 11.  Zapowiedzi przedślubne wywieszone są w gablocie.
 12.  W zakrystii są do nabycia książki o św. Józefie i św. Rodzinie po 5 zł.