Poniedziałek – dzień rekolekcyjny:

8.00   + Piotr, Krystyna, Leon Ligarscy

8.00   O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Łukasza

17.00 + Józefa Markowicz – int. od przyjaciół

17.00 + Kazimierz Szydłowski – od Bogusławy i Mieczysława Markowicz

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Wtorek – dzień rekolekcyjny:

8.00   + Zdzisław Tokarz – od kuzyna Mariana z rodziną

8.00   + Zdzisław Boczoń – od sąsiadów z ul. Węgierskiej

17.00 + Jan, Józefa Szydłowscy, Adam Nowak

17.00 + Beata Apola

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Środa – zakończenie rekolekcji wielkopostnych: 

8.00    + Janina Drzymała – od wnuczki Agnieszki z rodziną

8.00    + Stanisław Pabisz – w miesiąc po śmierci

17.00  + Józefa Drzymała, ks. Józef Drzymała

17.00  + Jadwiga, Józef Kiwacz i ich rodzice

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Czwartek:

7.00    + Józefa Deć (z ok. imienin) – od córki z rodziną

7.00    + Stanisław Serafin (6 r. śm.) – od córek z rodzinami

17:00  + Ewa Białobok (34 r. śm.), Józefa, Piotr Konieczni

17.00  + Paulina (2 r. śm.) i Franciszek Tenerowicz

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Piątek – Odpust Parafialny ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP :

7.00   + Józef Więcek, Józef Antonik (z ok. imienin)

7.00   + Józef, Wiktoria Radzik

9.00   + Stanisław Tenerowicz – od żony i dzieci

17.30  Droga krzyżowa – prowadzona przez dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

18.00  Za Parafian

18.00 + Stefania, Fryderyk Brach

18.00 + Józefa, Józef, Stanisław Guterch i ich rodzice

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Sobota:

7.00    + Helena, Edward Zielińscy oraz ich rodzice

7.00    + Wilhelm Murdzyk – od Krystyny i Piotra Madei z dziećmi

17.00  + Krystyna Kostysiak – od Anny Rybczyk z rodziną z Siar

17.00  + Józef, Józefa, Karolina Tokarz

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Niedziela:   

7.00   + Józef Jasiński, Ryszard Fudala

7.00   + Rozalia, Józef i Kazimierz Puścizna

9.00   + Agnieszka Barzyk-Lewandowska – od cioci Heleny z rodziną

10.30  Za Parafian

16.00  Gorzkie Żale, 16.45  + Józef, Józefa, Marianna, Jan Kosiba, Anna, Władysław,

           Emilia, Grzegorz, Bronisław Moskal

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)  Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Zuzanny Twardzik.