1. Bóg zapłać za udział w diecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która miała miejsce w naszej parafii w miniony poniedziałek.
  2. Od dzisiaj przeżywamy Rekolekcje Parafialne ale bez Rekolekcji Szkolnych. Witamy serdecznie Ks. Pawła Gnata, tegorocznego rekolekcjonistę, obecnie wikariusza w Bieczu. Dzisiaj na każdej Mszy św. wygłosi nauki ogólne, a na Gorzkich Żalach kazanie pasyjne. W poniedziałek rano o 8.00 będzie Msza św. dla starszych i chorych    z możliwością spowiedzi, a wieczorem po Mszy św. o 17.00 nauka stanowa dla rodziców. We wtorek rano o 8.00 i wieczorem o 17.00 Msze z nauką ogólną,                 a ok. 18.00 planowana jest katecheza dla młodzieży z możliwością spowiedzi. Kandydaci do bierzmowania otrzymają na Mszy św. krzyże jako pamiątkę tego sakramentu. W środę o 8.00 i 17.00 Msze św. na zakończenie rekolekcji. Zebrane        w tym dniu ofiary przekażemy ks. rekolekcjoniście na cele duszpasterstwa młodzieży. Program rekolekcji znajduje się w gablocie ogłoszeń oraz na stronie parafialnej. Prosimy, aby każdy z nas znalazł na tych rekolekcjach coś stosownego dla siebie.
  3. W piątek, 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień naszego Odpustu Parafialnego. Msze będą o godz. 7.00, 9.00 i uroczysta Suma o godz. 18.00, która poprowadzi poprzedni proboszcz, ks. Janusz Kurasz. W tym dniu Drogę Krzyżową o godz. 17.30 poprowadzą dzieci komunijne i otrzymają modlitewnik, jako kolejny prezent komunijny. Z racji uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
  4. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza baranki wielkanocne w cenie 5 zł. Nadwyżka tej ceny pozostanie w parafii na pomoc naszym biedniejszym rodzinom.
  5. Caritas Diecezjalny przypomina o możliwości odpisania 1% podatku dochodowego na szczytny cel.
  6.  Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki o 16.30 na Drogi Krzyżowe,      a w niedziele o 16.00 na Gorzkie Żale.
  7. Trwają zapisy na Gorlicką Ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się wieczorną Mszą św. 26 marca w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli. W tym roku organizatorzy przygotowali 3 trasy o różnej skali trudności. Szczegóły na plakatach       i stronie www.edk.org.pl.
  8. W naszej parafii również proponujemy Drogę Krzyżową 26 marca, na wzór ekstremalnej. Początek po Mszy św. wieczornej ok. 17.40 pod kościołem parafialnym   w Sękowej, a zakończenie w cerkwi w Owczarach. Szczegóły podamy za tydzień.
  9.  Pierwsze w tym roku zapowiedzi przedślubne wywieszone są w gablocie.