1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na WSD i cele diecezjalne.
  2. Również od dzisiejszej niedzieli Parafialny Zespół Caritas rozprowadza baranki wielkanocne w cenie 5 zł. Nadwyżka tej ceny pozostanie w parafii na pomoc naszym biedniejszym rodzinom.
  3. Jutro, 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Wszystkim paniom oraz dziewczętom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  4. Jutro mamy także, wyznaczony przez diecezję dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy o godz. 7.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz odmówimy Radosna część Różańca. O 15. 00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po niej pozostałe części Różańca. O 17.00 zakończenie adoracji i Msza św.
  5. Od przyszłej niedzieli przeżywać będziemy Rekolekcje Parafialne ale bez Rekolekcji Szkolnych. W niedzielę na każdej mszy św. będą nauki ogólne.                  W poniedziałek rano o 8.00 będzie Msza św. dla starszych i chorych z możliwością spowiedzi, a wieczorem po mszy o 17.00 nauka stanowa dla rodziców. We wtorek rano o 8.00 i wieczorem o 17.00 msze z nauką ogólną, a ok. 18.00 planowana jest katecheza dla młodzieży z możliwością spowiedzi. W środę o 8.00 i 17.00 msze na zakończenie rekolekcji. Zebrane w tym dniu ofiary przekażemy ks. Rekolekcjoniście na cele duszpasterstwa młodzieży. Dokładny program rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę w ogłoszeniach oraz na stronie parafialnej.
  6. Jest prośba osób przyjmujących Komunię św. na rękę aby mogli wcześniej przyjąć Pana Jezusa. Prosimy zatem aby te osoby nie wyczekiwały aż ktoś wyjdzie       z ławki, ale aby pierwsze podchodziły w kolejce po Eucharystię.  
  7. Caritas Diecezjalny przypomina o możliwości odpisania 1% podatku dochodowego na szczytny cel.
  8.  Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki o 16.30 na Drogi Krzyżowe,      a w niedziele o 16.00 na Gorzkie Żale.