Poniedziałek:

7.00   + Józefa Deć – od sąsiadów Wiesławy i Edwarda Skuba

17.00 + Krzysztof Wojciechowski – od Zarządu i pracowników firmy Otech i Termotech

17.00 + Janusz Przybyłowicz – od szwagra i szwagierki ze Święcan

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Wtorek:

7.00   + Tadeusz Drzymała – od rodzin Osioł i Bogdan

7.00   + Zdzisław Boczoń – od sąsiadów z ul. Węgierskiej

17.00 + Agnieszka Barzyk – Lewandowska – od wychowawczyni i koleżanek z LO

           Kromera w Gorlicach

17.00 + Franciszka Szczepanik (w dniu imienin)

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Środa: 

7.00    + Maria Moryl (w 30 dniu od śm.) – od wnuków

7.00    + Krzysztof Tokarski – od mamy

17.00  + Antoni, Wiktoria Markowicz

17.00  + Waleria Stępień (8 r. śm.), Halina Wiśniewicz

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Czwartek:

7.00    + Józefa Deć – od rodzin Kozików, Nieciów i Dziadoszów

7.00    + Józefa Deć – od siostry Heleny z mężem

16:30  + Władysław Rybczyk (w 7 dniu po śm.) – od mamy

17.00  + Czesława Przybyłowicz – od wnuczki Eweliny

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Piątek:

7.00   + Krzysztof Wojciechowski – od Haliny Przybycień z rodziną

16.30 Droga Krzyżowa – prowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

17.00 + Miłosz Tokarz – od Rady Gminy Sękowa

17.00 + Stanisław Rączkowski (1 r. śm.)

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Sobota:

7.00    + Mieczysław Pęcak (12 r. śm.)

7.00    + Krystyna Rybczyk – od rodzin Tenerowiczów i Hajduków

17.00  + Edward Apola – z int. swatów z Gorlic

17.00  + Czesława Przybyłowicz – od wnuczki Beaty

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Niedziela:   

7.00   + Józef, Janina Smołkowicz

9.00   + Stanisław (17 r. śm.), Zofia Tenerowicz

9.00   Dziękczynna z ok. 88 urodzin Eugenii z prośbą o zdrowie i błog. Boże w całej

          rodzinie – od synów z rodzinami

10.30  Za Parafian

16.00  Gorzkie Żale

16.45 + Matylda Belczyk – od siostry

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica G.) i + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Bogumiły Krygowskiej.