Poniedziałek:

7.00   + Tadeusz Drzymała – od Doroty i Marka Drzymała

17.00 + Agnieszka Barzyk – Lewandowska – od kolegów i wychowawczyni syna Miłosza

17.00 + Czesława Przybyłowicz – od wnuczka Marcina

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (rozpoczęcie Mszy gregoriańskich w Rzeszowie)

Wtorek:

7.00   + Józefa Deć – od swatowej z Dominikowic

7.00   + Zdzisław Boczoń – od sąsiadów z ul. Węgierskiej

17.00 + Helena, Jan Godkowicz

17.00 + Eugeniusz (4 r. śm.), Walenty i Wiktoria Potok

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (rozpoczęcie Mszy gregoriańskich w Ropicy Górnej)

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Środa: 

7.00    + Andrzej Kordek – od sąsiadów

17.00  + Agnieszka Barzyk – Lewandowska – od koleżanek Agnieszki z SP

17.00  + Kazimierz, Zofia Połeć

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica Górna)

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Czwartek:

7.00    + Genowefa Bara i jej rodzice

7.00    + Kazimierz i Janina Drzymała oraz ks. Józef Drzymała

17.00  + Eugeniusz Janik – od rodziny Wszołków i Wąsowskich

17.00  + Kazimierz Pastuszczak

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica Górna)

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Piątek:

7.00   + Kazimierz Markowicz

7.00   + Krystyna Rybczyk – od rodziny Koszyków i Glewiczów z Szymbarku

16.30 Droga Krzyżowa

17.00 + Jan Wszołek – od Marka Janika

17.00 + Natalia, Kazimierz Kukla

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica Górna)

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Sobota:

7.00    + Stefania Janik – od sąsiadów z Kawiorów

17.00  + Maria Zimowska (1 r. śm.) – od rodziny Wolaków

17.00  + Kazimierz Szydłowski – od szwagra Kazimierza z rodziną

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica Górna)

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)

Niedziela:   

7.00   + Helena i Stanisław Pęcak, Kazimierz Boczoń

7.00   + Grzegorz Dudek – od brata z rodziną

9.00   + Kazimierz Konieczny

10.30  Za Parafian

16.00  Gorzkie Żale

16.45 + Miłosz Tokarz – od Wójta Gminy Sękowa

Poza parafią + Janusz Przybyłowicz (gr. Ropica Górna)

Poza parafią + Krystyna i Leon Ligarscy (gr. w Rzeszowie)  Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Anny Wszołek.