1. Bóg zapłać za składkę na ogrzewanie kościoła, kolejne ofiary kolędowe oraz ofiary składane do puszek na rodzinę z Szymbarku pokrzywdzoną w pożarze.  
  2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze święte   w Sękowej o godz. 7.00 i 17.00, a w Owczarach o godz. 15.00. Jest to dzień               patronalny zakonów kontemplacyjnych. Również składka z tego święta będzie przekazana na ten cel. Pamiętajmy o modlitwie w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Jest to również ostatni dzień kolędowania i adoracji Pana Jezusa w żłóbku. Zapraszamy dzieci do stajenki betlejemskiej. Jeśli ktoś potrzebuje świecę to zapraszamy do zakrystii.
  3. Ze względu na bierzmowanie, które odbędzie się w sobotę o 14.30 w Bazylice gorlickiej, zapraszam kandydatów z rodzicami we wtorek na wieczorną Mszę św.           i spotkanie organizacyjne do naszego kościoła parafialnego. Próba generalna dla kandydatów odbędzie się w Bazylice w środę o godz. 19.00. Mile widziani świadkowie.      
  4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca. Spowiedź   w czwartek od 16.30, a w piątek od 16.00. Obowiązkowo ze spowiedzi przed sobotą mają skorzystać kandydaci do bierzmowania i ich świadkowie.
  5. Chorych (którzy będą dodatkowo zgłoszeni) odwiedzimy w domach w piątek od godz. 9.00.