1. Bóg zapłać za składane na tacę ofiary kolędowe. Tym, którzy przeżywają Mszę św. przez media przypominam, że takie datki można też wpłacać na konto parafii: 76 8795 0005 2001 0007 6760 0002.
  2. Do jutra, tj. do Święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła.
  4. Zbliża się Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). W tym dniu święcimy świece. Jeśli ktoś potrzebuje nabyć gromnice to zapraszamy w przyszłą niedziele do zakrystii. Cena świecy z przybraniem i okapnikiem to 15 zł.
  5. Ksiądz biskup zaproponował naszym zaległym kandydatom do bierzmowania oraz rówieśnikom z sąsiednich parafii, że udzieli im tego sakramentu w Bazylice          w Gorlicach 6 lutego (w sobotę) o godzinie 14.30. Zakładając, że się już nic nie zmieni proszę poinformować o tym terminie przewidywanych świadków. Więcej szczegółów podamy za tydzień.
  6. Trudno do przodu coś prorokować odnośnie pandemii ale narzeczonym, którzy w tym roku planują zawarcie sakrament małżeństwa przypominamy aby przynajmniej trzy miesiące przed ślubem zgłosili się do kancelarii parafialnej celem spisania protokołu. Wcześnie należy się umówić na taką rozmowę. Protokół jest ważny 12 miesięcy.
  7. Sołtys i Rada Sołecka z Sękowej serdecznie zapraszają do wzięcia udziału     w zbiórce na rzecz pogorzelców z Szymbarku. Zbiórka odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Niech to będzie dar płynący z naszych serc niosący pomoc potrzebującym.