1. Dzisiejsza Uroczystość Chrystusa Króla to święto patronalne AK i KSM-u.
  2. Również w dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, śpiewu kościelnego i organistów. Z tej okazji życzymy naszemu organiście p. Bartłomiejowi potrzebnych łask w służbie Bożej i życiu osobistym.
  3. Pan Kościelny, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, kontynuuje odwiedziny parafian z opłatkami codziennie od godz. 9.00. Dobrowolne ofiary jakie złożymy przy tej okazji są wynagrodzeniem za całoroczną posługę w kościele. Prosimy o hojne datki. I tak: poniedziałek – Męcianki i Ćwierci od p. Kowalczyk, wtorek – Kawiory od p. Kazimierza Tenerowicza, środa – Pańskie Pola od p. Krupów, czwartek – domy za kościołem, bloki i domy przyległe, piątek – Siary od Owczar do p. Rosów, sobota –  Siary – cd.
  4. 26. listopada (czwartek) w „OKO-BUS”-ie przy Gminnym Ośrodku Kultury       w Sękowej odbędzie się profesjonalne badanie wzroku w cenie 10 zł. (przy zakupie okularów będzie ono bezpłatne). Więcej danych w gablocie ogłoszeń.
  5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania na przyjście Pana. Roraty, czyli nabożeństwa ku czci Matki Bożej będą w dni powszednie wieczorem       o 17.00. Przed Mszą św. śpiewać będziemy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. W tym roku rezygnujemy z procesji ale prosimy o przynoszenie ze sobą lampionów.   W niedziele adwentowe Godzinki będą przed poranną mszą, a wypominki przed sumą.
  6. W zakrystii są kalendarze na 2021 rok promujące Sanktuarium św. Jana          z Dukli oraz puszczę gdzie rozpoznawał swoje powołanie.
  7. Czytajmy prasę katolicką aby o Kościele czerpać wiedzę z pierwszej ręki         i z wiarygodnego źródła.