1. Bóg zapłać za ofiary na misje złożone tydzień temu w kwocie 839 zł. oraz za dzisiejszą składkę na inwestycje w parafii.
  2. Dobiega końca miesiąc październik. Dziękujemy za udział w Nabożeństwach Różańcowych, szczególnie prowadzącym te modlitwy. Prosimy aby w ostatnim tygodniu włączali się wszyscy chętni, którzy nie mieli okazji do tej pory.
  3. Codziennie przed mszami będzie możliwość spowiedzi.
  4. W przyszłą niedzielę, 1. listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Do południa porządek mszy świętych niedzielny. Zamiast Mszy o godzinie 16.00, będzie nabożeństwo wypominkowe o godz. 13.00 a po nim ok. 14.00 Msza św. za zmarłych (modlitwy odbędą się na cmentarzu lub w kościele wg zaleceń, które poznamy w tym tygodniu). W Owczarach Msza św. o godz. 10.30 w Cerkwi, a po niej nabożeństwo za zmarłych wg tych samych zaleceń. Wszystkich   gorąco zachęcamy do duchowej troski o zmarłych poprzez ofiarowaną w ich intencji modlitwę, Komunię św. oraz zyskiwane odpusty. Warto przypomnieć, że od 1 do 8 listopada istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego (jeden raz w danym dniu), który należy ofiarować za zmarłych w czyśćcu cierpiących. W pozostałe dni do końca listopada odpust cząstkowy. (W tym szczególnym roku Stolica Apostolska wydłużyła możliwość zyskania odpustu zupełnego na cały listopad). Warunkiem zyskania odpustu jest: najpierw wyzbycie się przywiązania do grzechów (nawet lekkich), stan łaski uświęcającej, Komunia św., pobożne nawiedzenie kościoła lub cmentarza, odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca, jakiejkolwiek modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca świętego oraz dowolnej modlitwy za zmarłych.
  5. Wyrazem pamięci o zmarłych jest również troska o ich groby nie tylko           w listopadzie ale przez cały rok. Prosimy o porządek na cmentarzu i segregację śmieci.*
  6. Ze względów epidemiologicznych w tym roku nie będzie kwesty na rzecz odnowy zabytkowych pomników i nagrobków. 
  7. Wypominki można składać w kancelarii, zakrystii lub na tacę. Kartki na wypominki są jeszcze wyłożone na stałych miejscach.
  8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.