1. Dzisiaj, 13 września rocznica kolejnych objawień maryjnych w Fatimie.         O godz. 16.00 w starym kościółku uroczyste nabożeństwo z procesją. 
  2. Również dzisiaj Odpust Podwyższenia Krzyża w Kobylance.
  3. Święto Podwyższenia Krzyża w kalendarzu liturgicznym przypada dopiero jutro. W Sękowej Msze św. o 7.00 i 18.00. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci  z kl. III z rodzicami na spotkanie organizacyjne przed I-szą Komunią Świętą.
  4. We wtorek, 15 września wspomnienie MB Bolesnej.
  5. W czwartek, 17 września przypada rocznica napadu Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 r.  
  6. W piątek przeżywamy Święto św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci                i młodzieży. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie grupy młodzieżowe: ministrantów, lektorów, scholę, KSM, a szczególnie kandydatów do bierzmowania       z tamtego roku i z obecnej kl. VIII. Bezpośrednio po Mszy św. KSM poprowadzi adorację dla zaproszonej młodzieży.
  7. W sobotę wspomnienie NMP Pojednawczyni Grzeszników z La Salette.   
  8. Za tydzień Niedziela Środków Masowego Przekazu. Ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Katolickie Radio Via.
  9. W przyszłą niedzielę w Rzeszowie o godz. 18.00 odbędzie się koncert „JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA”. Szczegóły na plakacie.
  10.  Również w przyszłą niedzielę odbędzie się pielgrzymka rowerowa                  z Kobylanki na Odpust do Dębowca. Więcej informacji na plakacie.
  11.  Od przyszłej niedzieli zbieramy w kościołach podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”, zakazującej tzw. „parad równości”, których celem jest przede wszystkim profanacja świętych symboli, figur i obrazów oraz walka z religią katolicką i Kościołem. Parady te propagują również małżeństwa homoseksualne            z możliwością adopcji dzieci co jest niezgodne z Dekalogiem i naszą Konstytucją. Przy podpisie wymagany jest PESEL i pełna nazwa miejscowości.