1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele inwestycyjne.
  2. W miniony czwartek została oddana po udanej próbie instalacja przeciwpożarowa w cerkwi w Owczarach. Finansowanie było ze środków publicznych rozłożone na dwa lata na ponad 600 tyś. zł. Oby nigdy nie musiała się włączać przy pożarze. 
  3. We wtorek, 1 września wspominamy 81-szą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych tragicznych wydarzeniach i módlmy się o pokój dla naszej Ojczyzny  i całego świata, a szczególnie dla Białorusi.  
  4. Dobiegają końca tegoroczne wakacje. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Ze względów epidemiologicznych uroczyste rozpoczęcie Mszą św. będzie w kościele parafialnym dzień wcześniej, czyli jutro o godz. 16.00. Godzinę wcześniej będzie możliwość spowiedzi. Inauguracja w szkołach będzie we wtorek o godz. 9.00. (Ogłoszenie Pani Dyrektor w Sękowej).
  5. Po dłuższej przerwie, w I-sza środę miesiąca, po mszy św. wieczornej  odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W I-szy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.00.
  7. Odwiedziny chorych przez kapłana w piątek od godz. 9.00.
  8. W przyszłą niedzielę składka na WSD i cele diecezjalne.
  9. W gablocie wywieszone są kolejne zapowiedzi przedślubne.
  10.  Przypominam narzeczonym, że dla lepszej organizacji mamy stałe godziny ślubów (13.00, 14.30 i 16.00). Proszę już rezerwować terminy na przyszły rok.
  11.  Po ponad rocznej pracy z funkcji organisty w naszej parafii odchodzi Pan Arkadiusz. Dziękujemy mu za ofiarna służbę, za serce wkładane w liturgię oraz za troskę o nasze organy. Życzymy błogosławieństwa w nowej pracy, a następcy, Panu Bartłomiejowi mówimy „Szczęść Boże”.