1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Odpust ku czci św. Anny. Uroczysta Suma o godz. 11.00. Składka dzisiejsza przeznaczona zostanie na prace inwestycyjne   w parafii.
  2. W Owczarach w cerkwi dobiegają końca prace przy systemie przeciwpożarowym mgłą wodną. Natomiast przy starym kościółku w Sękowej będzie wykonane oświetlenie świątyni, placu i alejki ? oczywiście przy wkładzie własnym parafii.
  3. Bardzo dziękuję ks. Tomaszowi Kozickiemu, mojemu dobremu koledze za kazania odpustowe i wspólną modlitwę. Gdy pracował w Ropczycach na Chechłach ożywił kult św. Anny w tamtejszej parafii. Obecnie pracuje już w Górnie k. Sokołowa Młp. ale pozostał czcicielem św. Anny i dlatego jest dziś pośród nas.
  4. Z racji kończącego się 21 Tygodnia św. Krzysztofa, również dzisiaj  po każdej Mszy św. będzie poświęceniem pojazdów mechanicznych. Każdy kierowca otrzyma naklejkę na deskę rozdzielcza z modlitwą do św. Krzysztofa, a ofiary złożone za bezpieczną jazdę przeznaczone zostaną na zakup transportu dla misjonarzy.
  5. W sobotę rozpoczyna się sierpień ? miesiąc ważnych wydarzeń historycznych dla naszej Ojczyzny. Biskupi apelują o dar trzeźwości i abstynencji.
  6. W tym tygodniu przypada I-sza sobota miesiąca.
  7. W przyszłą niedzielę składka na WSD i cele diecezjalne.