Poniedziałek:

7.00   + Jan, Anna, Krystyna Piecuch

18.00 + Łucja, Helena Drzymała

Poza parafią + Jan Wszołek ? gr. (Rzeszów) i  + Stanisław Rączkowski ? gr. (Ropica Górna)

Poza parafią + Agnieszka Barzyk ? Lewandowska (Rzeszów)

Wtorek:

7.00   + Janina Kret ? od rodziny Korzeń

18.00 + Anna, Aleksander Biernacki

Poza parafią + Jan Wszołek ? gr. (Rzeszów) i  + Stanisław Rączkowski ? gr. (Ropica Górna)

Poza parafią + Agnieszka Barzyk ? Lewandowska (Rzeszów)                       

Środa: 

7.00   + Elżbieta Smędowska ? od rodziny Smołkowiczów z Szymbarku

17.30 + Alicja Jaskulska (w 30 dniu od śm.)

18.00 + Augustyn (12 r. śm.), Helena Szloch

Poza parafią + Jan Wszołek ? gr. (Rzeszów) i  + Stanisław Rączkowski ? gr. (Ropica Górna)

Poza parafią + Agnieszka Barzyk ? Lewandowska (Rzeszów)  

Czwartek:

7.00   + Maria Zimowska ? od rodziny Ludwinów

10.00 ? Owczary: pogrzeb śp.Romana Wasylczaka

18.00 + Marcin Honkowicz ? od Aleksandra i Łucji Pels

Poza parafią + Jan Wszołek- zak. gr. (Rzeszów) i  + Stanisław Rączkowski- zak. gr. (Ropica Górna)

Poza parafią + Agnieszka Barzyk ? Lewandowska (Rzeszów) 

Piątek:

7.00    + Wacław Ciślak ? od rodziny Haluch

18.00  + Maria, Aleksander Pastuszczak

Poza parafią + Agnieszka Barzyk ? Lewandowska (Rzeszów)                                   

Sobota:

7.00   + Jan Tenerowicz (5 r. śm.) i jego rodzice

18.00 + Karol, Paweł, Maria, Edward Rybczyk, Zofia Rybczyk ? od rodziny z Bielska

Poza parafią + Bolesław Brach ? początek Mszy Gregoriańskich (Rzeszów)

Poza parafią + Agnieszka Barzyk ? Lewandowska (Rzeszów)

Niedziela:   

7.00  + Józefa (9 r. śm.), Józef (10 r. śm.), Stanisław Guterch i zmarli z rodziny Kretów

9.00  + Michał, Anna, Stefan Syrociak

10.30  Za Parafian

10.30  Dziękczynna w 22 r. ślubu Marii i Eugeniusza z prośbą o dalsze błogosławieństwo

          Boże i łaski dla całej rodziny

16.00 + Michał Tenerowicz (w 21 r. śm.)

Poza parafią + Bolesław Brach ? gr. (Rzeszów)

Różaniec przed Mszą św. o godz. 9.00 poprowadzi Róża Krystyny Stępień