1. Jutro wspomnienie bł. Czesława, w środę Święto św. Marii Magdaleny, w czwartek Święto św. Brygidy ? Patronki Europy, w piątek wspomnienie św. Kingi, w sobotę Święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa ? Patrona kierowców. Z tej racji dzisiaj rozpoczynamy 21 Tydzień św. Krzysztofa, który zakończy się w przyszła niedzielę poświęceniem pojazdów mechanicznych. Kierowców prosimy o składanie przy tej okazji ofiar na zakupienie środków transportu dla misjonarzy.
  2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Świętych Joachima i Anny ? rodziców NMP. Św. Anna to drugorzędna Patronka naszej Parafii. Stąd też w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Odpust. Uroczysta Suma o godz. 11.00. W Owczarach Msza św. będzie o godz. 14.00. Spowiedź przed odpustem w sobotę od 17.00.
  3. Dzień Zdrowia w Sękowej przeżywać będziemy 7 sierpnia, a poprzedzony on będzie możliwością spotkań i rozmów na temat zdrowia w dniu 4 sierpnia. Informacje na temat badań mammograficznych i cytologicznych wraz z telefonami kontaktowymi znajdują się na tablicy ogłoszeń.