1. Dziś II tura wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej. Jako świadomi obywatele powinniśmy uczestniczyć w wyborach, a jako katolicy mamy moralny obowiązek wskazać kandydata, który będzie gwarancją wartości chrześcijańskich        w naszej Ojczyźnie. Skandalem jest gdy katolicy głosują na kogoś kto przyzwala na ośmieszanie i żartowanie sobie z wartości chrześcijańskich i z tradycyjnej rodziny. Pod zasłoną obietnic bez pokrycia widzimy, że tu chodzi o walkę z Panem Bogiem i Jego Kościołem. Dzisiejszy wybór to opowiedzenie się za nauką Jezusową albo za pogańskimi zwyczajami. Bądźmy świadkami Chrystusowej Ewangelii. Idąc do lokalu wyborczego zabieramy ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem, długopis oraz wymagane zabezpieczenia zdrowotne.
  2.  Jutro, 13-tego lipca w starym kościółku w Sękowej odbędzie się kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je nasz rodak ks. Dariusz Konieczny ? tegoroczny Srebrny Jubilat w kapłaństwie.
  3. Za dwa tygodnie, 26 lipca przeżywać będziemy Odpust ku czci Św. Anny. Suma odpustowa będzie przesunięta na godz. 11.00, a Msza św. w Owczarach na 14.00.
  4. Również wtedy będzie poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa ? patrona kierowców. W czasie poświęcania będzie prowadzona zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.