Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Zwykła (14.01.2018 r.)

  1. Bóg zapłać paniom za sprzątanie świątyni.
  2. Dziękuję panu Ryszardowi Szloch i panu Kościelnemu za czuwanie nad sprawnością oświetlenia w kościele. W minionym tygodniu wymienione zostały dwa uszkodzone reflektory po 100 zł. każdy.
  3. Dzisiaj po sumie w naszym kościele odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Pani Olgi Szomańskiej, którą znamy z wielu występów wokalnych, min z wykonania piosenki Piotra Rubika pt. „Niech mówią, że to nie jest miłość”, a ostatnio z planu filmowego serialu „M jak Miłość”. Na koncert zapraszają Parafia w Sękowej, Wójt Gminy Sękowa oraz GOK. Wstęp wolny. Można złożyć wolne datki na organizację koncertu. Przed koncertem, bezpośrednio po Mszy św. podziękowanie „Kolędnikom Misyjnym” oraz rozstrzygnięcie konkursu Skrzydlaty z Sękowej.
  4. W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W piątek, 19 stycznia nasza diecezja przeżywa Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego patrona. Z tej racji na terenie naszej diecezji nie obowiązuje post piątkowy.
  6. Biskupi Polscy apelują do wiernych o modlitwę w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. Przypominają jednocześnie, że popieranie projektów prawnych skierowanych przeciw życiu jest niezgodne z nauką Chrystusa i niegodne postawy chrześcijanina.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu i w następnych dniach kolędowych będzie czynna po Mszy św. porannej i tylko w pilnych sprawach.
  8. W tym roku na początku lipca planowana jest pielgrzymka autokarowa do Grecji.

Podobne wpisy