Ogłoszenia Duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła (17.06.2018 r.)

  1. Bóg zapłać paniom za sprzątanie i wystrój świątyni.
  2. Bardzo dziękuje za ofiary złożone tydzień temu na remont Domu Rekolekcyjnego w Gładyszowie w kwocie 3 120 zł. Podziękowania ks. Proboszcza z Gładyszowa znajdują się w gablocie ogłoszeń.
  3. Dziś w naszej parafii na sumie przezywamy Rocznicę I-szej Komunii Świętej.
  4. Również dzisiaj Parafia św. Jadwigi w Gorlicach zaprasza na Festyn Parafialny. Szczegóły na reklamach.
  5. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież, która w tym roku przyjęła bierzmowanie będzie dziękować za ten sakrament i otrzyma swoje Indeksy. Grupa z tamtego roku również nie odebrała sobie Indeksów. Zapraszam i was na jutrzejszą Mszę dziękczynną.
  6. Zarząd Spółki Wodno-Wodociągowej w Siarach zawiadamia, że na dzień 20 czerwca (tj. środę) na godz. 18.00 zwołuje walne zgromadzenie Sprawozdawczo wyborcze, które odbędzie się w Domu Ludowym w Siarach.
  7. W piątek kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msza św. dziękczynna będzie o godz. 8.00 w kościele parafialnym, na która zapraszamy dzieci i młodzież naszych szkół, Rodziców i Grona Pedagogiczne. Po Mszy św. uroczyste akademie    w szkołach
  8. Zapraszamy na 41. Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w Grupie bł. Karoliny z Gorlic w dniach od 4 do 13 sierpnia. Zapisać się można w Bazylice Gorlickiej w dniu 24 czerwca o godz. 14.00 i przez cały lipiec w kancelarii. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  9. Od 1 do 2 lipca odbędzie się 81. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii w Bazylice.

Podobne wpisy