Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła (01.07.2018 r.)

 1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna po Mszy Świętej wieczornej.
 2. We Wtorek obchodzimy święto Św. Tomasza Apostoła.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godziny 17.30 a w piątek od godz. 17.00.
 4. Również w piątek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalna do osób chorych.
 5. Zapraszamy na 41. Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w Grupie bł. Karoliny z Gorlic w dniach od 4 do 13 sierpnia. Zapisać się można w Bazylice Gorlickiej przez cały lipiec w kancelarii. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
 6. Parafia p.w. Matki Bożej Niepokalanej w Desznicy oraz Towarzystwo Miłośników Krempnej i Okolicy, serdecznie zapraszają na XVII Krempniańską Paradę Historyczną, która odbędzie się w przyszłą niedzielę (08.07.2018 r.) przy dawnej cerkwi w Świątkowej wielkiej, rozpoczęcie o godz. 13.00. Dochód z parady przeznaczony jest na trwające prace konserwatorskie w zabytkowej świątyni
  w Świątkowej Wielkiej.
 7. Ogłoszenie Pani Wójt: Wójt Gminy Sękowa informuje, że w dalszym ciągu istnieje możliwość składania wniosków na wymianę starych kotłów, pieców i urządzeń grzewczych. O uczestnictwie w programie decydować będzie data złożenia ankiety.
  W celu uzyskania szczegółów osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Urzędem gminy Sękowa, pok. 6A
 8. Dożynki Diecezjalne odbędą się w niedzielę, 26 sierpnia w Rzeszowie przy katedrze, w Parku Papieskim. Początek o 11.00.
 9. Kolejne zapowiedzi przedślubne znajdują się w gablocie ogłoszeń.

Podobne wpisy