Ogłoszenia Duszpasterskie – 32 Niedziela Zwykła

  1. Bóg zapłać paniom za sprzątanie i wystrój świątyni.
  2. Ksiądz Misjonarz bardzo serdecznie dziękuje za ofiarę w gotówce (ponad 3 400 zł.) oraz za produkty spożywcze, min: cukier, mąkę, ryż, makaron, konserwy itp.   3. W dniu dzisiejszym przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Modlitwą  i ofiarą wspierajmy naszych braci chrześcijan w tamtych krajach.
  3. W sobotę przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki naszej Diecezji Rzeszowskiej oraz KSM-u.
  4. W przyszłą niedzielę, z inicjatywy Papieża Franciszka, przeżywać będziemy I Światowy Dzień Ubogiego, pod hasłem: „ Nie miłujmy słowem, ale czynem”
  5. Parafia Św. Jadwigi w Gorlicach w ramach „Rekolekcji Filmowych” zaprasza na projekcję filmu „Każde życie jest cudem” w środę, 15 listopada o godz. 19.00 w Gorlickim Centrum Kultury.
  6. W Rzeszowie od 10 do 12 listopada odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
  7. Zarząd Spółki Wodnej Rybnik przypomina, że do końca 2017 roku obowiązuje termin montażu liczników.
  8. Wójt Gminy Sękowa oraz GOK serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert galowy Mirosława Witkowskiego z utalentowaną młodzieżą z Gminy Sękowa. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18.00 w Gospodzie Magurskiej. Wstęp Wolny
  9. . Czytajmy prasę katolicką i dajmy ją do ręki naszym domownikom

Podobne wpisy